Ból w okolicach wzgórka łonowego, ból w kroczu oraz parcie na mocz

Witam, już od ponad tygodnia męczy mnie ból w okolicach wzgórka łonowego/podbrzusza z towarzyszącym mu dziwnym bólem w kroczu oraz parciem na mocz, do tego dość mocne bóle brzucha i biegunka. Do tej pory te objawy miałam tylko dwa razy z odstępem czasowym 9 dni,na początku myślałam, że to infekcja dróg moczowych, gdyż dwa dni przed wystąpieniem objawów kąpalam się na plaży, po przyjęciu całego opakowania furaginum objawy znowu się pojawiły.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.