Ból w okolicy nerki i wyniki badania moczu

Witam, od pewnego czasu odczuwam ból z tyłu pleców w okolicy nerek po lewej stronie. Wykonywane badania ogólne moczu pokazują nabłonki, leukocyty, erytrocyty wyługowane, erytrocyty świeże, bakterie św, szczaw. wap.Miałam robione badanie usg, wyszło że jest kamień ale na prawej nerce,lewa czysta, nerka jest podkowiasta. wykonane badanie na posiew moczu wykazało Enterococcus faecalias.Proszę o poradę co zrobić bo ból jest czasami nie do wytrzymania czy to ma jakis związek z tymi wynikami. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi badaniami udać się do urologa. Bez zebrania dokładnego wywiadu medycznego oraz przeprowadzenie badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.