Ból w prawym podbrzuszu a wyrostek

Witam, boli mnie w prawym podbrzuszu brzuch od tygodnia (ból nie jest silny), czy to może być wyrostek? Dodam, że miałam nudności na początku i raz zwymiotowałam, teraz nie jestem w stanie nic przełknąć, ale raczej wynika to ze stresu związanego z tym stanem. Proszę o szybką odpowiedź.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

raczej nie wyrostek. Musi zostać Pani zbadana. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może tak. Choć zwykle przebieg jest bardziej ostry. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.