Ból żeber a badania w normie

Witam od jakiegos czasu dolega mi bol zebra raz lewego raz prawego. 2 miesiace temu robilamUsg jamy brzusznej i ok rtg klatki piersiowej tez ok amylaza aspat bilrubina ldh tez wpozadku gastroskopie mialam 2 mies temu i tez nic nie wykazala tyle ze mam niewielka tresc zolci biore leki nolpaze morfologia tez ok miesiac temu ob mialam 10 a dwa tygodnie wczesniej 7 moze cos sie dzieje w organizmie i dlatego mnie boli nie pokoje sie prosze mi powiedziec co moze znaczyc bol zebra

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przebytym urazem. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W przypadku utrzymywania się bólu konieczna będzie wizyta u lekarza.