Bóle brzucha i pod mostkiem po każdym posilku

witam mam problem ponieważ praktycznie po każdym posiłku boli mnie brzuch w miejscu pod mostkiem co to jest za ból ??? co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą być wynikiem nieprawidłowej diety, choroby wrzodowej, zapalenia błony śluzowej żołądka jak i innych nieprawidłowości. W celu ustalenia konkretnej diagnozy konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, tj. przede wszystkim dokładne zebranie wywiadu oraz zbadanie Pani.