Bóle brzucha promieniujące na plecy u 32-latki

Od 8 miesiecy mam nietypowy bol brzucha,z prawej strony,od zeber do pepka,to raczej uczucie dyskomfortu,przeszkadzajace,promieniuje w plecy,zazwyczaj po jedzeniu,uczucie jakby sztywnosci,rozpierania,pulsowania. Ani gastroskopia,ani kolonoskopia nic nie wykazaly.Nie jest to ostry bol,raczej irytujacy,odczuwlany mocniej w pozycji lezacej na plecach. Co to moze byc? ze stresu od 8 miesiecy nie moge spac,poziom adrenaliny nie pozwala.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy było wykonane USG jamy brzusznej, konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu dotychczasowej diagnostyki będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.