Bóle brzucha, wzdęcia, osłabienie a objawy ciąży

Witam. Ostatnio bardzo boli mnie brzuch. Coś zjem to od razu czuję się taka wzdęta. Jestem jeszcze blada i czuję się zmęczona. Niedługo skończy mi się okres, jednak nigdy mi się nic takiego nie pojawiało. Czuję i słyszę jak mi te jedzenie się trawi w brzuchu. Ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. On chciał jednak coś więcej,ale się nie zgodziłam i nic nie zaszło. Ostatnio również towarzyszy mi dużo stresu, chodzi tu o powrót do szkoły, itd. Ja jednak się bardzo boję. Proszę o pomoc.

Witaj!

Z twego opisu wnioskuje, że masz problemy jelitowe, dlatego proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, ten lekarz poradzi ci co zrobić z tymi wzdęciami. Aby nie denerwowac się zgłoś się pózniej do ginekologa, możesz też zrobić test ciązowy. Lekarz ginekolog udzieli ci porady i poradzi ci w w kwesti antykoncepcji. Pozdrawiam