Bóle głowy, opuchlizna oczu, łzawienie, osłabienie

Witam,2 tygodni mam bóle głowy(ból delikatny,ale ciągły),mimo tabletek nie przechodzi oraz pieką mnie oczy,łzawią,są podpuchnięte,jestem zmęczona,osłabiona,myślałam,że to przeziębienie,byłam u lekarza,ale powiedział,że wszystko ok i przepisał mi "Groprinosin"i syrop na kaszel(który wcześniej miałam,ale już przeszedł),dlaczego się tak czuję,proszę o odp;z góry dziękuję

bóle głowy utrzymujące się 2 tygodnie są wskazaniem do wizyty u lekarza, bć może nadal jest Pani chora.
Często bóle głowy spowodowane są niedostateczną podażą płynów i odwodnieniem, należy pamiętać o przyjmowaniu odwoiedniej ilości płynów.