Bóle głowy w części czołowej, bóle oczu, zmęczenie i senność

WITAM PANIE DOKTORZE NAZYWAM SIĘ ARTUR  MAM 42 OD ROKU MAM BÓLE GŁOWY CZĘŚĆ CZOŁOWA I OCZÓW OGÓLNE ZMĘCZENIE SENNOŚĆ ,,BYŁEM U 3 OKULISTÓW ,LARYNGOLOGA,OTOLARYNGOLOGA, U 2 NEUROLOGÓW ,,,MR GŁOWY NIBY W PORZĄDKU ,,ZMIANY O CHARAKTERZE DEMIELINIZACJI WTÓRNEJ NACZYNIOPOCHODNEJ ,BADANIA KRWI I TARCZYCY OK ,,CHCIAŁBYM SIĘ DO PANA UMÓWIĆ NA WIZYTĘ CZY ZROBIĆ JAKIEŚ DODATKOWE BADANIA,,, CZY JEST MI PAN W STANIE POMÓC ,,,,POZDRAWIAM CZEKAM NA ODPOWIEDZ;;

Witam,
Jeżeli pytanie jest adresowane do mnie osobiście, to aby odpowiedzieć na pytanie czy jestem w stanie Panu pomóc musiałbym Pana zbadać i zapoznać się z wynikami badań, które Pan robił. Z podobnymi objawami spotykałem się już wcześniej i zwykle udawało się pomóc Pacjentom.

Pozdrawiam serdecznie.