Bóle jajnika a możliwość zapłodnienia

Witam, Mam takie pytanie, moje cykle od stycznia były regularne i trwały co 28 dni, jednak ostatni cykl trwał 26 dni, miesiączkę miałam 24go września a kochałam się z chłopakiem 4go i 5go października do końca, co po wyliczeniu wyszło mi że to dni płodne i chyba owulacja przypadła mi na 5go października wieczorem bo miałam bół jajnika, czy jest duża szansa że doszło do zapłodnienia?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli stosunek odbywał się bez zabezpieczenia ryzyko wynosi 20-30%, natomiast jeśli użyliście prezerwatywy ryzyko wynosi ok 2%.

Pozdrawiam.