Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle na żołędziu po wytrysku

Byłem na spotkaniu z kobietą lekkich obyczajów, ale do niczego nie doszło dotknęła mnie parę razy po prąciu i to był koniec, dostałem wytrysku. Teraz czuję lekki jakby ból na żołędziu od środka. Poza tym wszystko jest dobrze. Zaznaczam iż pierwszy raz miałem taki duży wytrysk. Czy ból jest spowodowany wytryskiem, czy to coś poważnego? Bardzo proszę o odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam Pana,

Jeśli Pan rzadko współżyje/nie współżyje seksualnie i dodatkowo - nie masturbuje się, lub ostania masturbacja była odległą w czasie, to mógł Pan zareagować na nawet niewielką stymulację seksualną dość wczesnym wytryskiem. Poza tym objętość nasienia mogła być znaczna z powodu rzadkiej stymulacji seksualnej. Co do bólu okolicy żołędzi prącia i cewki moczowej, to jeśli istniało prawdopodobieństwo narażenia się na infekcję okolic intymnych, to ból może łączyć się z taką właśnie infekcją. Diagnostykę warto zacząc od badania ogólnego moczu i posiewu moczu i z tymi wynikami zgłosić się do lekarza urologa lub dermatologa-wenerologa w celu wdrożenia odpowiedniego leczenia lub wykonania jeszcze innych badań dodatkowych.

Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety