Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 0 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle na żołędziu po wytrysku

Byłem na spotkaniu z kobietą lekkich obyczajów, ale do niczego nie doszło dotknęła mnie parę razy po prąciu i to był koniec, dostałem wytrysku. Teraz czuję lekki jakby ból na żołędziu od środka. Poza tym wszystko jest dobrze. Zaznaczam iż pierwszy raz miałem taki duży wytrysk. Czy ból jest spowodowany wytryskiem, czy to coś poważnego? Bardzo proszę o odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Witam Pana,

Jeśli Pan rzadko współżyje/nie współżyje seksualnie i dodatkowo - nie masturbuje się, lub ostania masturbacja była odległą w czasie, to mógł Pan zareagować na nawet niewielką stymulację seksualną dość wczesnym wytryskiem. Poza tym objętość nasienia mogła być znaczna z powodu rzadkiej stymulacji seksualnej. Co do bólu okolicy żołędzi prącia i cewki moczowej, to jeśli istniało prawdopodobieństwo narażenia się na infekcję okolic intymnych, to ból może łączyć się z taką właśnie infekcją. Diagnostykę warto zacząc od badania ogólnego moczu i posiewu moczu i z tymi wynikami zgłosić się do lekarza urologa lub dermatologa-wenerologa w celu wdrożenia odpowiedniego leczenia lub wykonania jeszcze innych badań dodatkowych.

Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety