Bóle obydwu pięt z boku

Boli mnie pięta nie od spodu jak przy ( nadepnięciu na twardy przedmiot ) tylko jak ścisnę z boków tej pięty . Nogi po wypadku samoch. 84 rok lewa kostka, prawa podudzie ( skład. operacyjnie ) chodzę ale utykam . Ból pięty w prawej tylko przy chodzeniu w stanie spoczynku nie . Czy to przyczyna utykania ( różnica długości? ). Proszę jeżeli możliwe o jakąś wskazówkę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.