Bóle odbytu i krwawienie w kale

Witam serdecznie Od trzech dni boli mnie odbyt.Przez 2 dni był to jedynie sam ból i niewielka ilość krwi na stolcu,trzeciego dnia ból się zmniejszył ale za to ilość krwi powiększyła.Proszę o poradę co może być przyczyną,zamierzam iść do lekarza ale najpierw chciałbym się dowiedzieć co to może być i czy jest groźne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.