Bóle po lewej stronie brzucha od strony pleców oraz dolegliwości trawienne

Witam, od ok. 2 miesiecy odczuwam bole po lewej stronie brzucha, od strony plecow oraz dolegliwosci trawienne. Kilka dni temu wypilam wieksza ilosc alkoholu i nastepnepnego dnia ponawily sie silne biegunki, nudnosci, bol, organizm przestal trawic, brak apetytu oraz -2kg w pare dni. Nie pomagaja zadne probiotyki, leki na biegunke, leki na bakterie. Nic. Badanie kalu: odczyn kwasny, duza ilosc wlokien miesnych, leukocyty 1-2 w.p.w erytrocyty 0-1 w.p.w Co to moze byc? jakie badania zrobic?

Konieczna zmiana diety i nawyków. Dalej można będzie pogłębiać diagnostykę. W chwili obecnej jej prowadzenie byłoby trochę niefrasobliwe.