Bóle podczas stosunków, nieregularne miesiączki i wydzielina z pochwy

Od 5 m-cy mam nieregularne miesiączki oraz bóle podbrzusza trwające przez cały cykl każdego dnia. Każda próba w współżycia z mężem kończy się niepowodzeniem gdyż ból jest zbyt silny. Zaraz po zakończeniu miesiączki pojawia się przeszywający ból promieniujący do pachwiny i na całą nogę. Pojawia się również żółto-biała, grutkowa, bezwonna wydzielina z pochwy utrzymująca się ok. 10 dni. Rok temu miałam usuwaną torbiel (torbiel śluzowa). Wizyta u lekarza nic nie wykryła a usg mam w marcu.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Być może przyczyną jest endometrioza. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.