Bóle prawej strony twarzy

Witam Boli mnie prawa strona twarzy(szczęki)tuż obok ucha.Wczoraj wieczorem kiedyś wsiadałem do auta przez przypadek uderzyłem tą stroną o drzwi.Mogę normalnie poruszać szczęką w lewo i prawo, gdy zaciskam zęby żaden ból nie występuje tylko przy dodtyku uderzone miejsce boli.Czy jest to stłuczenie?

Witam
Pana ból jest skutkiem doznanego urazu. Należy zastosować zimne
okłady. Jeżeli ból nie ustępuje, wskazana jest wizyta u lekarza.
Pozdrawiam serdecznie