Bóle rąk i nóg po wewnętrznej stronie

Mam problem ponieważ już od kilku lat bolą mnie ręce i nogi po wewnętrznej stronie łokcia i kolana w zgięciu a mam dopiero 23 lata. Rok temu byłam z tym u lekarza nic nie stwierdził zrobił mi badania krwi na zapalenie stawów itd ale nic nie wykazało a mnie nadal boli.Najczęściej ból zaczyna się wieczorem, niekiedy trudno mi zasnąć,czasami ból nawet nie ustaje rano i trwa przez cały dzień.Ogólnie nie mam problemu z poruszaniem,i nie mam obrzęków. Co może mi dolegać ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ból może mieć objawem wielu stanów w tym psychologicznych. Konieczna jest dalsza diagnostyka, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym zebraniu wywiadu i badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-lecznicze.