Bóle stawów, uczucie ociężałych mięśni i sztywność

Witam mam 24 lata i mam problem z z bólem stawów,uczucie ociężałych mięśni i sztywność ,zmęczenie , ciężar na klatce piersiowej i sercu ,problemy z pamięcią i koncentracją . Ostatnio miałem badania morfologia i mocz wyszło w normie , i zdjęcie kręgosłupa odcinek l-s wyszło ostre skrzywienie ,rozszczep łuku ,pogłębienie lordozy czy to może mieć wpływ na mój stan ? jakie jeszcze badania zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiany w odcinku l-k moga pwoodowac bóle, dretwienia, mrownienia kończyn dolnych, prosze udać się do lekarza, byc może rehabilitacja pomoże. Proszę też powiedzieć o pozostałych objawach, konieczne badanie lekarskie.