Bóle w klatce piersiowej a stres u 32-latki

Bardzo czesto odczuwam ból w klatce piersiowej i zauważyłam ze dzieje sie tak jak się zdenerwuje nie ukrywam mam stresujące życie,trójka dzieci synka mam na piersi robiłam kiedyś elf i nic nie wykazało martwię sie tym trochę prosze o jakąś radę :-(

Jeśli badania kontrolne wykluczyły zaburzenia ze strony układu kardiologicznego, warto pomyśleć o konsultacji z psychologiem, psychoterapeutą. Podobne objawy mogą mieć źródła emocjonalne. Specjalista pomoże sobie z nimi poradzić. Z pomocy psychologa można skorzystać także w ramach kontraktu z NFZ (np z Poradniach Zdrowia Psychicznego). Dla osób w Pani sytuacji także (mniej czasu i możliwości umówienia się na tradycyjną wizytę)- niektóre gabinety świadczą także pomoc online. Warto się rozejrzeć.