Bóle w lędźwiach promieniujące do nogi

Prosiłbym o radę, bo już zupełnie nie wiem co robić. Objawy: ból w lędźwiach z promieniowaniem do lewej nogi. Wykonane rtg i rezonans. Stwierdzono delikatny konflikt korzenny na L5, ale podobno jest bardzo nieznaczny i nie powinien dawać takich objawów. Stwierdził to ortopeda, neurolog, fizjoterapeuta, odwiedziłem nawet chiroterapeute (nastawianie kregow nie pomogło). Staram się siedzieć prawidłowo, nie garbić itd. Nic nie pomaga, odczuwam ciągły ucisk.Już nie wiem co robić i do kogo się zwrócić

Piotr Pilarski

Dodatkowo dobrze jest zacząć uprawiać jakiś sport regularnie np bieganie, chodzenie, pływanie wszystko o umiarkowanym natężeniu aby się nie nadwyrężać ale wciąż wzmacniać mięśnie kręgosłupa.

Pozdrawiam.