Jak leczyć drętwienie rąk, bóle nóg i inne problemy z kręgosłupem?

Od 2lat mam problemy z kręgosłupem dretwieja mi ręce ,noga lewa bola biodra a lekarze twierdza ze z tym da się żyć tyle tylko ze nie mogę nawet normalnie funkcjonować na codzien.byłam na na stawianiu kregow lecz PAN który się tym zajmował stwierdził ze to będzie dalej się wysuwalo bo za długo juz z tym chodze.kiedy się denerwuje boli mnie wszystko jest mi słabo i duszno.nie wiem co robić czy będę mogła jeszcze kiedyś normalnie funkcjonować?

Celowe jest diagnozowanie obrazowe," nastawianie " bez badań obrazowych jest błędem.

Zapraszam: telefon do rejestracji: 694661666

Witam!
Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego, porobią testy diagnostyczne, określą rodzaj osobowości, poziom lęku, niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię, zaproponują odpowiednie rozwiązanie problemu; prawdopodobnie psychoterapia ze wsparciem lekami p/lękowymi. Zaburzenia emocjonalne mogą dawać dolegliwości fizyczne identyczne jak przy chorobach organicznych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.