Bóle w okolicach piersi

Od dluzszego czasu mam bole w okolicach piersi, jakby ktos mi wbijal igly. Jak przytrzymam w tym miejscu, to bol pomalu ustepuje. Po srodku piersi jest to samo. Czasem az nie moge sie schylic. Dodatkowo 2 dni temu pojawil sie bol pod piersiami i czuje sie tak jakbym miala wszystko naprezone, twarde. Ciezko mi sie oddycha a jak nacisne to czuje bol. Za szybko nie ide bo zaczyna bolec mnie mocniej i musze glebiej oddychac. Raz pojawil sie bol razem z bolem plecow to az plakalam. Prosze o pomoc

Renata GrzechociĹska

Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi odpowiednie badanie i pokieruje ewentualną diagnostyką.