Bóle w okolicy wzgórka łonowego po bieganiu

Witam. W zeszłym tygodniu zacząłem biegac, byłem dzień w dzień 3 razy. Ostatniego dnia zaczęło mnie pobiegać z prawej strony wzgórza lonowego podczas ruchu. Od tego czasu co jakiś czas odczuwam te bóle czasem także z lewej strony. Dodam że nie mam żadnego guza czy zgrubienia typu przepuklina. Czy to może byc coś powaznego? Mogę dalej uprawiać sport bez konsekwencji? Dodam że epracuje za granicą i niestety nie mam możliwości odwiedzenia lekarza. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli dolegliwości bólowe występują proponuję zaprzestać wysiłku fizycznego i koniecznie udać się do lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc cokolwiek powiedzieć.