Ból stopy w okolicy kostki a bieganie

Witam serdecznie,od miesiąca zaczelam biegać,a od ok tygodnia boli mnie stopa w okolicy kostki i tył stopy,wczesniej tylko rano i rozchodziłam,po czym chodziłam biegac i noga boli teraz bardzieji ciezko mi się chodzi.....czy mogę temu zapobiec sama?czy konieczna bedzie wizyta u lekarza?poniewaz jestem za granica i narazie bez pracy i ubezpieczenia,moze być mi trudno,dlatego pytam czy obeszło by się bez wizyty u specialisty narazie,a za ok miesiąc bede w kraju to poszłąbym do lekarza,dziękuję

Aleksander Ropielewski

Niestety konieczne zaprzestanie biegania do czasu ustąpienia bólu i kontakt z lekarzem w celu ustalenia przyczyny. Bez pewności odnośnie powodu dolegliwości bólowych odradzam bieganie.