Ból i opuchlizna stopy w okolicy kostki

Bardzo boli mnie stopa w okolicy kostki,wręcz utrudnia chodzenie. kostka jest opuchnięta. Z tyłu pięty mam duzy wyrostek , taki dziub, który pojawił sie jak miałam bóle piety zwizane z ostroga .

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczne wydaje się wykonanie zdjęcia rtg tej stopy aby móc postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu który zadecyduje po obejrzeniu stopy o konieczności wykonania tego badania. Pozdrawiam