Bóle w okolicy żeber z tyłu pleców i duszności

Dzień dobry. Chciałam opisać mój bardzo długi przypadek chorobowy który ciagnie się latami wszystko zaczęło się w 2013 roku od okropnego bólu w okolicach żeber od tyłu pleców zyłam z tym bólem pona rok lekarze twierdzili ze to od przepukliny na kęgóslupie i ze nic nie da się zrobić... następnie w czerwcu 2014 r zaczęło się coś dziać za pierwszym razem zabrała mnie karetka bo prawie się udusiłam piłam wcześniej napój energetyzujący i mysłalam ze to było przyczyną po tamtym razie do szpitala trafiłam otem zdarzyło się to ok 4 razy trafiałam do spzitali lekarze ciagle twierdzili ze to nerwy ja czułam się coraz gorzej i gorzej i gorzej dziś mija 10 miesięcy odkąd mam problemy z oddychaniem nie spię już przewlekle normalnie do tego doszły mi bóle kolan raz jedno raz dwa i tak ciagle nie mam siły normalnie funkcjonować zostałam zwolniona z pracy musiałam zrezyhnowac ze studiów i dodam ze mam 22 lata ;(

Leczenie przepukliny krążka międzykręgowego, bo prawdopodobnie o to chodzi - jest możliwe.
Nerwy, zaburzenia snu także poddają sie leczeniu.
Problemy z oddychaniem wymagają diagnostyki, należy sprawdzic, czy są związane z nerwicą czy nie.
Bóle kolan także wymagają diagnostyki.
Powinna siepani zgłosić do pulmonologa, neurologa, ortopedy, lekarza medycyny manualnej i psychiatry. Leczenie może koordynowac lekarz rodzinny.