Bóle w prawej stronie klatki piersiowej promieniujące do pleców

Boli mnie po prawej str klatki piersiowej przeszywa bol do plecow(lopatki) bol jest taki jak.ktos by mi.cos wbijal pod piers tak mam juz od dobrego roku nie wiem co to jest nieraz jest dobrze a nie raz boli jak nie wiem pale papierosy i nie tylko...mam 22lata mieszkam w niemczech brak ubezpieczenia wiec nie moge isc do lekarza ...boje sie ze to.rak...

najpewniej zmiany nerwicowe lub spowodowane rodzajem wykonywanej pracy. Bez wizyty u lekarza razcej się nie obejdzie ...