Bóle z prawej strony pod żebrami od ponad roku

witam,mam bóle z prawej strony pod żebrami, to odczucie kłucia ciągłego , podczas ruchu a nawet oddychania zwiększa się jego natężenie , często promieniuje do pachwiny. 10lat temu miałam ataki kolki nerkowej USG wykazało zwapnienia w nerce i kilka kamieni o wielkości ok.2-5mm, 2009r wycięty wyrostek,od ponad roku mam te dolegliwości z różnym natężeniem, wykonane RTG kręgosłupa nic nie wykazało. 3m-ce temu przy silnym bólu zastosowano antybiotyk i doraźnie NO_SPE, mocz czysty...ale wciąż boli:(

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez możliwości wykonania badania przedmiotowego i najpewniej zlecenia badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zważywszy na Pani historię chorobową podejrzewam, że przyczyną są zaburzenia układu moczowego. Sugeruję kontakt z nefrologiem lub urologiem.