Bolesność kolana po grze w koszykówkę

Witam. Postanowiłem zwrócić się o pomoc na waszej stronie ponieważ od ok. pół roku odczuwam znaczny ból kolana. Może zacznę od samego początku i tego jak do tego doszło. A więc pewnego dnia poszedłem grać w koszykówkę(po dość długiej przerwie) i gdy skończyłem grę w drodze do domu odczuwałem lekki ból w tylnej części kolana, który zignorowałem myśląc, że to nic poważnego. Niestety ból nie ustąpił po kilku dniach tak jak to sobie założyłem. Jest to ból w postaci ‘ciągnięcia’ podczas zginania i pr

Witam,
Z opisywanych przez Pana objawów mało wynika i z cała pewnością nie można na takiej podstawie stawiać ewentualnej diagnozy. Sugeruję, patrząc przez pryzmat czasu i objawów, pilna konsultacje ortopedyczną.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu