Bolesność kolana u 22-letniej osoby

Witam mam 22 lata , przez 9 lat trenowałam szczypiorniak, od jakiegoś czasu boli mnie lewe kolano w samym centrum, boli przy zginaniu przy wyproście. .Nigdy nie miałam problemu z kolanami w czasie uprawiania sportu Często reaguje na zmianę pogody.

Witam,
Dolegliwości, które Pani podaje mogą odpowiadać chondromalacji stawu rzepkowo-udowego, jednak, żeby ostatecznie postawić diagnozę i zaproponować leczenie wymaga Pani wizyt u lekarza ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu