Bolesność kończyn dolnych po operacji żylaków

Dzień Dobry.Jestem po operacji zylaków kończyn dolnych od kostki aż do pachwiny.Ból mam niesamowity a zwłaszcza od kolana do pachwiny bardzo mi ciągną mięśnie nie mogę rozprostować nogi i utykam a poza tym mam pozostawiony kawałek żylaka na wysokości kolana który po dotknięciu boli był przed operacja i tak pozostał po operacji.Noga strasznie wygląda i nie wiem czy to jest wszystko normalne.Bardzo proszę o jakieś wskazówki lub poradę.

Witam.
Brakuje informacji, ile minęło od operacji. Jeśli zabieg był niedawno to może doszło do zakażenia lub wystąpiło zapalenie żył. Jeśli noga jest spuchnieta, gorąca to należy jeszcze wykluczyć zakrzepicę. Musi się Pan zgłosić do nocnej opieki lub jutro do poradni chirurgicznej lub lekarza rodzinnego. Nie jestem w stanie bardziej pomóc nie widząc zmian. Pozdrawiam i życzę zdrowia.