Bolesność kończyny od łopatki do palców

Witam, od roku boli mnie cała prawa ręka od łopatki po 2 małe palce, Badania to: RM całego kręgosłupa -w odcinku szyjnym niewielkie zmiany, rtg klatki piersiowej - z przodu i boczne (bez zmian), morfologia - ok, emg nerwu łokciowego -niewielkie cechy bloku przewodzenia okolicy rowka) RM -barku ścięgno głowy długiej m. dwugł. w górnej części bruzdy podwichnięte przyśrod.,rozwarstwia górna część ścięgna m.podłop. zmiany zwyrodnieniowe w wew. części ścięgna.Proszę o inf. co może być przyczyną bólu?

Witam aby jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie należy Panią zbadać fizykalnie.
Aczkolwiek z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć konieczność operacyjnego odbarczenia nerwu łokciowego