Bolesność kręgosłupa a torbiel kostna

TORBIEL KOSTNA, czy jest powod do niepokoju? Od pewnego czasu boli mnie kregoslup do tego dochodzi oslabienie prawej nogi oraz retwienie nocne. MRI wykazalo : W trzonie kregu L5 torbiel KOSTNA 6mm ora guzki Schmorla orazplyn w miednicy mniejszej. Co robic? Czy to grozne? Dziekuje za odpowiedz.

Objawy wraz z wynikiem należy skonsultować z neurochirurgiem, który wykluczy lub potwierdzi związek objawów z obrazem MRI. Wówczas można podjąć dalsze decyzje.