Bolesność w klatce piersiowej a przerywany oddech

Witam,mam pytanie co do kłucia w klatce piersiowej. Mój chłopak ma 22l i próbowalismy juz wszystkich lekarzy i wszystko jest wporządku ekg,echo wszystkie badania ma w normie jedyne co dowiedzielismy sie to tyle ze ma sie pokazac za pół roku do kontroli. A on ma takie bóle że w pewnych momentach traci oddech,nie moze sie schylac,podnosic i nikt nie wie co mu jest. Już myslelismy ze to nerwica ale też nic konkretnego sie nie dowiedzielismy. Prosze o jakąs porade,cokolwiek co jeszcze mozemy zrobic?

Witam,
intuicja podpowiada mi, że może być to przyczyna psychologiczna. Opisywane objawy na to wskazują, tym bardziej, że lekarze wykluczyli problem ze zdrowiem fizycznym. Czasem sytuacje stresujące, napięciowe dają znać o sobie w ten właśnie sposób. Proszę wybrać się na konsultacje do psychoterapeuty. Zazwyczaj dwa, trzy takie spotkania pomogą ustalić, co się właściwe dzieje. Specjalista razem z Pani chłopakiem przyjrzy się szerzej jego objawom. Wtedy będą Państwo mogli podjąć decyzję, co dalej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza