Bóle w klatce piersiowej, kołatanie serca i uczucie dławienia a nerwica

Witam, Od klilku miesięcy odczuwam dziwne bóle w klatce piersiowej. Zrobiłam badania: ekg, rtg kręgosłupa szyjnego, Holter ekg, morfologia, tsh, ft3, ft4, ck, ckmb, troponina., Wszystko w normie! W zaleceniach mam brać magnez i wszystko przejdzie. Tak też robię i dyskomfort przechodzi na miesiąc i wszystkie dolegliwości wracają. Odczuwam też kołatanie serca i uczucie dławienia w gardle. Lekarze mówią o nerwicy. Co robić? Mam 35 lat.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii).
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Leczenia Nerwic, Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Tow. Psychiatrycznego, wg miejscowości.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza