Brak akceptacji siebie i myśli samobójcze u 24-latki

CZY JAK MYŚLĘ ŻE JESTEM BRZYDKA TO TAK JEST? A MASZ BUZIE CZYSTĄ BEZ PRYSZCZY... TRĄDZIKA NIE MAM... COŚ SIĘ ZEMNĄ DZIEJE NIE TAK... NIE LUBIĘ PATRZEĆ W LUSTRO. DOŁUJE MAM MYŚLI SAMOBÓJCZE I SIĘGAM PO ALKOHOL. MAM CHŁOPAKA NIE OKAZUJE MI ATRAKCJI...

Szanowna Pani,

jeżeli sięga Pani po alkohol i ma myśli samobójcze, to w pierwszej kolejności polecam skonsultować się z lekarzem psychiatrą, np. w poradni zdrowia psychicznego, by najpierw utrzymać u Pani stabilny nastrój do dalszej pracy nad samooceną.

Z poważaniem,
Anna Szostak