Brak lewego płata tarczycy

witam , proszę o radę , ostatnio wykryto u mnie brak lewego płata tarczycy -anomalię tarczycy, z powodu złego samopoczucia zostały mi przepisane leki euthyrox 25 , jednak niepokoi mnie fakt ,że w miejscu lewego płata tarczycy powstało pieć torbieli , których nie było na usg z ostatnich dwóch lat.

Ale jak wielkie są te torbiele, jaki jest konkretnie wynik obecnego USG tarczycy. Trzeba wiedzieć, że takie zwyrodnieniowe torbiele w zakresie tarczycy zawsze mogą się pojawić i są zmianami łagodnymi.