Brak miesiączki a możliwość ciąży po zabezpieczonym stosunku

czesc,ostatni raz kochalem sie z moja dziewczyna 3 miesiace temu,oczywiscie w zabezpieczeniu.byl to czerwiec...teraz jest polowa wrzesnia.caly czas jej miesiaczki sa regularne trwaly po killa dni I bardzo bolal ja brzuch.w tym miesiacu okres spoznial sie jej prawie 2 tygodnie,ale go wkoncu dostala.bardzo zmartwilem sie tym spozniajacym okresem I zaczalem czytac dlaczego sie spoznial itd... w internecie pisza rozne rzeczy.powiedzcie mi tak szczerze czy jest mozliwe aby ona byla w ciazy ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku podejrzenia ciąży warto wykonać test ciążowy dostępny w aptece bez recepty. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.