Brak okres i objawy przedmiesiączkowe a ryzyko ciąży

Witam. Spóźnia mi się okres, moje cykle zazwyczaj trwają 31-33 dni, ostatnią miesiączkę miałam 21 listopada, a ze swoim chłopakiem kochałam się 14-15 grudnia. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą i do wytrysku nie doszło w pochwie. Dziś jest 27 grudnia a ja nadal nie dostałam okresu. Czy jest jednak możliwość ciąży ? Czy może aż tyle spóźniać się okres? Dodam, że od 3 dni mam objawy przed miesiączkowe i raz się nasilają a raz w ogóle zanikają.

Proponuję wykonać test ciążowy aby wykluczyć lub potwierdzić ciążę. W razie wykluczenia ciąży wskazana jest wizyta u ginekologa w celu diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.