Brak okresu i ból brzucha a gorączka

witam nie mam okresu od 7 dni, bli mnie z lewej strony brzucha i jeszcze mam goraczke. co to moze byc ? co mam zrobic?

Lek. Katarzyna Szymczak

Podała Pani troszkę za mało danych, charakter bólu, jaka temperatura? bez badania lekarskiego niewiele można powiedzieć na temat diagnozy. Radziłabym pójść do lekarza. Być może opóźniony okres jest wynikiem infekcji lub stanu zapalnego.
Pozdrawiam