Brak okresu i negatywny wynik testu ciążowego po stosunku na dwa dni przed planowaną miesiączką

Miesiączka spóźnia mi się dwa dni, współżyłam z chłopakiem, ale zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny. Czy mogę być w ciąży ? (Dla jasności ostatni raz współżyłam z chłopakiem 6 września, a okres powinien być 8 września.)

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie można wykluczyć ciąży. Test mógł być wykonany zbyt wcześnie. Należy powtórzyć test.