Brak okresu i wydzielina koloru ciemnej krwi

Dzień dobry Mam pewne zawachania . Mój problem dotyczy braku okresu w planowanym terminie oraz braku standardowych symptomów przy nadchodzącym okresie . W dniu kiedy powinien wystąpić pojawiła się wydzielilna koloru ciemnej krwi , to wystąpiło raz . Jestem rozdrazniona a czasem nie , mam podwyższona temperatura samopoczucie jak przy chorobie. Robiłam dwa testy ciążowe jeden w dniu spodziewanej miesiaczki wieczorem (płytowy)drugi 2 dni później z samego rana (strumieniowy) . Oba wykazały wynik negatywny. Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Czy poczekać czy udać się do lekarza . Proszę o poradę

Dzień dobry, jednorazowa sytuacja w ciągu roku nie jest powodem do niepokoju. Można powtórzyć test ciążowy za tydzień lub wykonać badanie krwi hormonu bHCG.