Brak okresu u 22-latki ważącej 38 kg

Witam. Mam 22 lata ważę 48 kg i mam 168-170 cm wzrostu. W tym miesiącu nie dostałam jeszcze okresu. W tamtym tyle samo ważyłam lecz okres miałam. W ciąży na pewno nie jestem ponieważ nie kochałam się z mężem, gdyż wyjechał za granicę. Czy mimo tego że w tamtym miesiącu tyle samo ważyłam a dostałam okres w tym mógł się zatrzymać przez wagę?

Renata GrzechociĹska

Zdecydowanie głównym problemem najprawdopodobniej jest bardzo niska masa ciała.