Brak potrzeby współżycia i problemy z miesiączką

Witam. Problemy z miesiączką zaczęły się rok temu. Wtedy moje cykle trwały 46, 32, 56 dni. Od kwietnia tego roku liczą 42, 32, 31, 37 dni. Teraz mija 43 dzień i nadal nie dostałam miesiączki. Tydzień temu po lewej stronie podbrzusza czułam ból, przy ucisku także. Czuję się rozbita, zmęczona. Rok temu miałam torbiel jajnika 4 cm, czy to może nawracać? Podczas stosunku nie mogę osiągnąć spełnienia i często nie odczuwam potrzeby współżycia w ogóle. Pocę się, owłosienie nadmierne to problem.

Koniecznie należy udać się do ginekologa. Możliwe, że będzie trzeba poza tym skontrolować gospodarkę hormonalną z konsultacją endokrynologiczną. Najpierw jednak ginekolog.