Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak sił, ból rąk i drętwienie kciuka po odstawieniu leku Doreta

Wiam od jakiegoś czasu biorę lek Dareta po odstawieniu żle się czuję brakuje mi siły , bolą mnie ręce , mam zdrętwiały kciuk u ręki od jakiegoś czasu nawet jak brałem ten lek czy to jest możliwe .?
MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu

Badania krwi - TSH

Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.

Lek. Małgorzata Horbaczewska Stażysta/Rezydent, Kielce
82 poziom zaufania

Witam. Opisane objawy raczej nie są związane ani ze stosowaniem preparatu ani z jego nagłym odstawieniem. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety