Brązowe plamienia jako pierwsze objawy ciąży

Witam, mam problem. Od 7 dni czułam ból podbrzusza, po 4 dniach bólu pojawił się obrzęk i wrażliwość piersi, miesiączkę powinnam dostać 18 kwietnia, jednak nadal jej nie dostałam. Dzisiaj bóle ustąpiły, jednak rano na bieliźnie pojawiły się brązowe plamienia, Współżyłam z chłopakiem 11 kwietnia bez zabezpieczeń, czy mogą to być objawy ciąży ?

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy ciąży. Sugeruję wykonać test ciążowy jeśli nadal okres nie wystąpił.

Pozdrawiam.