Brązowe plamienia w 7 tygodniu ciąży u 32-latki

Witam. Jestem w 7 tc i od 4 dni mam brązowe plemienia (kawa z mlekiem) mialam robione USG 4 dni temu i było wszystko dobrze. Boje się że może być coś nie tak do tego tutejsi lekarze nic nie robią do 12 tc żadnych podtrzymujących nie uznawają. Prosze o radę.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi się wypowiedzieć bez możliwości oceny badania USG ginekologicznego. Na pewno należy obserwować sytuację