Brązowe plamienie po okresie

W grudniu miałam dużo stresów i mój okres trwał jeden dzień. W styczniu było już normalnie ale dwa tygodnie później znowu dostałam miesiączki, a po niej 3 dni utrzymuje się lekkie ciemnnobrązowe plamienie. Mam się bać?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Występowanie krwawień międzymiesiączkowych nigdy nie jest fizjologiczne i wymaga diagnostyki. Niestety bez możliwości wykonania pełnego badania ginekologicznego nie jestem w stanie ustalić przyczyny u Pani. Z tego też względu zalecałabym umówić się na wizytę u specjalisty, który na podstawie osobistego badania, a być może także badań hormonalnych ustali przyczynę Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.