Brązowe upławy po 17. dniach od in-vitro

Jestem po 17 dniach po in vitro. Występują brązowe upławy, nie mocne i występują zazwyczaj rano. Czy to już jest jakaś oznaka? Miesiączka jeszcze nie wystąpiła. Biorę leki, dufastun 2xdziennie, a luteina mi się skończyła. Mam dalej brać tabletki? Jest szansa, że doszło do pozytywnego zapłodnienia? Robiłam testy i wychodziły negatywnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa prowadzącego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.