Brzuch jak w ciąży u 20-latki - co zrobić?

Witam, mam na imie Klaudia i mam 20 lat, moh brzuch wyglada jakbym byla 7 miesiacu ciazy, nie objadam sie, jem regularnie i zdrowo, mam narzeczonego, ale to napewno nie ciaza, uwazamy.. mojemu facetowi nie przeszkadza ten brzuch, ale mi jednak tak. Prosze o jakies wsparcie. :/

Witam Pani Klaudio, zbyt mało informacji Pani podała. Czy miewa Pani wzdęcia, gazy, uczucie przepełnienia po posiłkach? Czy ktoś w rodzinie ma podobny problem? Czy zawsze miała Pani taki problem? Zwykle problem o którym Pani pisze jest kwestią naszych genów, nietolerancji bądź alergii pokarmowych, chorób układu pokarmowego. Warto o tym pomyśleć i obserwować swój organizm. Nie raz wyeliminowanie produktów, które nam nie służą powoduje, że problem znika. Pozdrawiam serdecznie.